Zobacz atrakcje w okolicy:
Kopalnia Soli WieliczkaZamek Żupny - Muzeum Żup Krakowskich WieliczkaTężnia Solankowa WieliczkaPałac Konopków WieliczkaMuzeum Spraw Wojskowych KrakówFort 52a Jugowice - Twierdza KrakówFort 53a Winnica - Twierdza KrakówKąpielisko Zakrzówek KrakówKopiec KrakaJaskinia Twardowskiego KrakówFragment muru byłego Getta KrakówKlasztor Ojców Kamedułów na BielanachSrebrna góra KrakówKoło Widokowe KrakówFabryka Emalia Oskara SchindleraMuzeum Inżynierii i Techniki KrakówMuzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha KrakówŻydowskie Muzeum Galicja Kazimierz KrakówStara Synagoga KrakówPodwawelski Tramwaj WodnyCastall - Kraków
Noclegi w willach - spanie na urlop - skorzystaj z idealnych noclegów w otulinie lasów, ciszy i spokoju.
Castall
Kraków Długa 27 apartamenty - mieszkania
Góry
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Góry
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Apartament Castall mieści się w stuletniej kamienicy w centrum Krakowa, zaledwie 10 minut spacerem od Rynku Głównego Starego Miasta, Sukiennic i Kościoła Mariackiego. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi.
W apartamencie znajduje się część wypoczynkowa i radio z odtwarzaczem CD. Do dyspozycji Gości jest także w pełni wyposażona kuchnia z lodówką i kuchenką mikrofalową. W łazience znajduje się wanna i suszarka do włosów.
Słynna Brama Floriańska i centrum handlowe Galeria Krakowska położone są w promieniu 600 metrów od obiektu. Dotarcie na dworzec kolejowy Kraków Główny zajmuje 12 minut. Lotnisko w Krakowie oddalone jest o 20 minut jazdy.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Obiekt akceptuje wyłącznie płatność gotówką. Dane karty kredytowej niezbędne są jedynie do zagwarantowania rezerwacji.
Zameldowanie po godzinie 21:00 możliwe jest na życzenie i za dodatkową opłatą w wysokości 30 PLN.Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 3 sypialniami. Featuring a private entrance, this spacious apartment also consists of 3 bedrooms, a seating area and 1 bathroom with a bath and a hairdryer. Meals can be prepared in the kitchen, which is equipped with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment provides a coffee machine, a dining area, a wardrobe, a flat-screen TV, as well as ancourtyard view. The unit offers 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkach
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
parking
całkowity zakaz palenia
pokoje dla niepalących
pokoje rodzinne
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
dostęp do Internetu
bezpłatne Wi-Fi
puby
transfer lotniskowy (dodatkowa opłata)
transfer lotniskowy
transfer na lotniskododatkowo płatne
piesze wycieczkipoza obiektem
Wi-Fi
zwierzęta domowe są akceptowane
transfer z lotniskadodatkowo płatne
ogrzewanie


Kraków - kolebka Polskości