Zobacz atrakcje w okolicy:
Papugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuPanoramiczny Punkt Widokowy Trzęsacz - Klif Paralotniarzy w TrzęsaczuPrzystań rybacka i Pomnik Rybaka w RewaluKolej wąskotorowa w gminie Rewal (Trzęsacz-Rewal-Śliwin-Niechorze-Pogorzelica)Platforma widokowa - taras widokowy w RewaluPlac Wielorybów w RewaluPlaża w RewaluBajkowa Chata w RewaluRewalLove Museum w RewaluRezydencja Niechorze 208 z 2 sypialniami i 2 łazienkami przy Plaży - 5D Apartamenty - Niechorze
Noclegi w willach - spanie na urlop - skorzystaj z idealnych noclegów w otulinie lasów, ciszy i spokoju.
Rezydencja Niechorze 208 z 2 sypialniami i 2 łazienkami przy Plaży - 5D Apartamenty
Niechorze ul. Szczecińska 3 208 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Parking
Udogodnienia
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
8.7/10
Morze
WiFi
Parking
Udogodnienia
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
8.7/10
Obiekt Rezydencja Niechorze 208 z 2 sypialniami i 2 łazienkami przy Plaży - 5D Apartamenty znajduje się w miejscowości Niechorze i oferuje ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Niechorzu – 200 m, Ratusz – 47 km, PKP Kołobrzeg – 48 km. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.
W apartamencie zapewniono balkon, kilka sypialni (2), salon, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, a także kilka łazienek (2) z prysznicem i wanną. Goście mogą podziwiać widok na morze. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Pracownicy całodobowej recepcji, którzy mówią w języku angielskim i polskim, chętnie udzielą praktycznych porad na temat okolicy obiektu.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 48 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 48 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 2 sypialniami. This spacious apartment comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a bath and a shower. Guests can make meals in the kitchen that features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment features a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as sea views. The unit has 3 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 66 mkw.
Lokalizacja przy samej plaży
Plaża
Parking na miejscu
Gaśnice
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Całkowity zakaz palenia
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Ogrzewanie
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowaniedodatkowo płatne
Możliwe wystawienie faktury
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Dostęp do Internetu
Parking
Pokoje dla niepalących
Wi-Fi
Czujnik dymu
Pokoje rodzinne
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Całodobowa ochrona
Zwierzęta domowe są akceptowane
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Monitoring wokół obiektu
Ogród
Całodobowa recepcja
Dostęp dla wózków inwalidzkich
Winda
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Bezpłatne Wi-Fi
Dostęp za pomocą karty
Prywatny parking
System alarmowy

