Zobacz atrakcje w okolicy:
Dom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowiePapugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuPanoramiczny Punkt Widokowy Trzęsacz - Klif Paralotniarzy w TrzęsaczuPrzystań rybacka i Pomnik Rybaka w RewaluResort Apartamenty Klifowa Rewal 60 - Rewal
Noclegi w willach - spanie na urlop - skorzystaj z idealnych noclegów w otulinie lasów, ciszy i spokoju.
Resort Apartamenty Klifowa Rewal 60
Rewal Morska 3 m 28 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.4/10
Morze
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.4/10
Obiekt Resort Apartamenty Klifowa Rewal 60 znajduje się w miejscowości Rewal i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą podziwiać widok na morze. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Rewal – kilka kroków od obiektu. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Ratusz – 48 km, PKP Kołobrzeg – 49 km.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano taras, sypialnię (1), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i mikrofalówką. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Zaplecze odnowy biologicznej obiektu Resort Apartamenty Klifowa Rewal 60 obejmuje kryty basen, centrum fitness i wannę z hydromasażem. Na terenie obiektu Resort Apartamenty Klifowa Rewal 60 znajduje się plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 49 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 49 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W pobliżu obiektu prowadzone są obecnie prace budowlane. Z tego powodu do niektórych pokoi może docierać hałas.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Wanna z hydromasażemjacuzzi są nieczynne od 2025-06-30 do 2024-11-02
Apartament z 1 sypialnią. Guests will have a special experience as this apartment features a hot tub. The fully equipped kitchenette features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Featuring a terrace with sea views, this apartment also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw.
basen
całkowity zakaz palenia
parking na miejscu
plaża
parking
taras
lokalizacja przy samej plaży
bezpłatne Wi-Fi
Wi-Fi
winda
dostęp do Internetu
wanna z hydromasażem / jacuzzi
kryty basen
bezpłatny parking
plac zabaw dla dzieci
prywatny parking
całodobowa ochrona
taras słoneczny
kryty basen (czynny przez cały rok)
basen
zwierzęta domowe są akceptowane
centrum fitness
monitoring wokół obiektu
pokoje rodzinne
pokoje dla niepalących

